Oblečení na fotkách určitě hraje svou roli.
Nemusíte být nutně úplně stejní, například mít všichni bílé trička a džíny. Stačí správně sladit barvy, níže vám ukážu hned několik variant, které k sobě pěkně pasují.  
Vhodné jsou neutrální, přírodní barvy - budou vypadat skvěle, i když se na fotky podíváte za 10 let. Taky jsou lepší tlumené, pastelové než křiklavé barvy. Ty budou na fotkách svítit a odvádět pozornost. 
Oblečení nejlépe bez nápisů a potisků. Taky na fotografiích zbytečně odvádí pozornost. 
Ve většině případů je nejlepší si nebrat čepice, sluneční brýle. Čepice vám udělá stín kolem očí. Oči by měly na fotkách vyniknout, ve stínu ale budou zanikat. 
Boty. Stejně jako ostatní doplňky, i boty utvářejí celkový dojem. Zkuste se vyhnout zářivým sportovním teniskám, u dětí botám s postavičkami z pohádek nebo příliš třpytivými boty.  Pokud nemůžete najít vhodné boty, můžeme klidně zkusit focení v bosých nohách a boty si necháte jenom na přesuny (samozřejmě záleží na lokaci a ročním období). 
Udělala jsem pro vás záložku na Pinterestu, kde se můžete inspirovat různou kombinací barev. Rozdělila jsem záložky do ročních období, protože i to může hrát svou roli: JARO/LÉTO  PODZIM ZIMA
A na závěr:
Důležité je, abyste se cítili pohodlně. Určitě nechcete mít na sobě něco v čem se necítíte dobře, na fotkách to půjde vidět. Neberete si nic, co vám padá, klouže, otravuje, zbytečně budete tím rozhozeni. Zvolte si oblečení, které vám umožní se volně pohybovat, hrát si s dětmi.
A co sluší určitě každému? Dobrá nálada a úsměv. To si určitě nezapomeňte vzít na focení sebou! 😊

Pokud budete chtít s čímkoliv poradit, určitě pište. Ráda vám poradím. 

You may also like

Back to Top