Sepsala jsem 6 důvodů, proč se na focení před vaším velkým dnem domluvit. :) 
1. Bude to takový menší trénink na svatební focení. Vyzkoušíte si jaké to je být před foťákem, poznáme se, a tak se v den vaší svatby budete cítit pohodlněji.
2. Vyzkoušíte si, jak focení semnou probíhá, a prostě jednoduše se poznáme o něco lépe než jen online. Můžeme si popovídat o vaší svatbě, vaší představě, životě. A během vašeho svatebního dne vám tak alespoň nepřijdu jako úplně cizí. J
3. Během předsvatebního focení není kam spěchat. Můžeme se prostě jen projít, udělat pár snímků, navedu vás na „přirozené pózy“. Můžeme taky vyzkoušet vaše nápady, pózy, které budou právě vám nejlépe sedět a vyhovovat. Během novomanželského focení to pak půjde raz dva a tak se rychleji vrátíte mezi hosty. 
4. Zásnuby jsou samy o sobě velkým krokem a určitě stojí za zvěčnění. Necháme si fotit svatby, těhotenské fotky, fotky miminek, tak proč ne focení zásnub?
5. Můžeme vymyslet něco přímo vám na míru, aby fotky vyprávěli právě váš příběh. Ať už pojedeme na hory, do přírody, nebo třeba u vás doma.
6. Fotografie z tohoto focení můžete využít na pozvánky, fotoknihu pro vaše hosty, do svatebních novin nebo prostě na výzdobu na hostině.

You may also like

Back to Top