JAK SI MŮŽU REZERVOVAT TERMÍN? 
Ať už se jedná o jakékoliv focení, objednávat můžete přes email noemiphoto@seznam.cz nebo kontaktní formulář, či zprávy na sociální sítích. 

KDE FOCENÍ PROBÍHÁ?
Fotím nejčastěji v okolí Jindřichova Hradce, Kamenice nad Lipou, Nové Včelnice. Případně taky v okolí Ostravy, Šilheřovice, Bohumín. Určitě není problém za vámi dorazit, pokud máte třeba své oblíbené místo. 

JE NUTNÁ SCHŮZKA PŘED FOCENÍM?
U svateb je fajn se sejít ještě před samotnou svatbou. Alespoň vám nebudu tak cizí. Můžeme se v klidu pobavit o vaší představě, přáních, nebo obavách. Ráda vás poznám. :-) Pokud bychom nevymysleli termín pro osobní setkání nebo by to nedovolila vzdálenost, můžeme si alespoň zavolat. 

ZA JAK DLOUHO DOSTANEME FOTKY?
U svateb do cca 4 týdnů, snažím se samozřejmě co nejdřív, vím, že se na své fotky těšíte. Do pár dnů po svatbě zasílám malou ochutnávku. 
U ostatních focení zasílám do dvou dnů náhledy, ze kterých si vybíráte fotky k úpravě. Od odeslání vašeho výběru zasílám hotové fotografie do dvou týdnů. 
Tištěné fotografie po domluvě. 

KOLIK FOTOGRAFII DOSTANEME?
U svateb je to opravdu individuální. Záleží jak dlouho na svatbě jsem, co se na svatbě děje. Zasílám všechny vydařené fotografie. Tištěné pak podle daného balíčku, popřípadě kolik si jich vyberete navíc. 
U ostatních focení je to cca 100-150, ze kterých si vybíráte, které se vám líbí a chcete dále upravit. 

DOSTANEME I NEUPRAVENÉ FOTKY?
Neupravené fotografie neposkytuji. 

CO SI VZÍT NA SEBE? 
Důležité je, abyste se cítili dobře. Víc jsem se o tom rozepsala ZDE. Nechte se inspirovat :-) Pokud si nejste jistí, napište mi, ráda vám poradím přímo na dané focení.

CO KDYŽ NECHCI ABY BYLI MÉ FOTOGRAFIE ZVEŘEJNĚNY?
Stačí říct a vaše fotky samozřejmě nikde zveřejňovat nebudu. Je to pouze jen na vás. Pokud budete chtít zveřejnit třeba jen vámi vybrané, nebo vůbec žádné. 

Pokud vás napadá další dotaz, neváhejte se zeptat :-)

Back to Top